Św. Jan Paweł II. Biografia

Św. Jan Paweł II. Biografia - Marek Balon | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Balon
WYMIAR
8,4 MB
NAZWA PLIKU
Św. Jan Paweł II. Biografia.pdf
ISBN
7139951889010

OPIS

W jubileuszowym, monumentalnym wydaniu prezentujemy pełną ilustrowaną biografię św. Jana Pawła II. Rzetelność opisów, mnogość faktów współgra ze wspaniałą artystyczną oprawą i plastycznym ujęciem życia papieża z Wadowic.Niezwykłym i unikatowym walorem albumu są niepublikowane wcześniej fotografie wykonane specjalnie na potrzeby niniejszego wydania, ukazujące miejsca, z którymi związany był Karol Wojtyła, późniejszy święty papież.Spuścizna życia największego z Polaków jest świadectwem tego, jak wiele może osiągnąć człowiek, który całkowicie zaufa Bogu oraz Matce Najświętszej. Biografia św. Jana Pawła II to dla każdego chrześcijanina lekcja pobożności i mocy płynącej z zawierzenia Chrystusowi.

Filmy. Imie i nazwiska papieża Jana Pawła II to Karol Wojtyła.

Studiował na uniwersytetach w Krakowie (polonistykę od 1938) i Rzymie (1946-48 w Papieskim Uniwersytecie Św. Tomasza z Biografia - Marek Balon - Książka w SwiatKsiazki.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI