Ja, Klara i zwierzaki

Ja, Klara i zwierzaki - Dimiter Inkiow | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dimiter Inkiow
WYMIAR
11,58 MB
NAZWA PLIKU
Ja, Klara i zwierzaki.pdf
ISBN
1768806023177

OPIS

Klara i jej brat kochają zwierzęta. Ich ulubieńcy: papuga Pippo, kot Kazimierz i jamnik Wąchacz wiedzą o tym doskonale.Dzieciaki dbają o swych podopiecznych najlepiej, jak potrafią – karmią, kąpią, czeszą, strzygą, mierzą temperaturę, wyprowadzają na spacery, uczą języków obcych i kindersztuby.Rodzeństwo jest gotowe również wysiedzieć papuzie jajo, o ile tylko papuga Pippo je zniesie. Tylko nie wiadomo, czy Pippo to dziewczyna?Seria książek o Klarze i jej bracie znajduje się na ""Złotej liście"" książek polecanych przez fundację ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom.

Ich ulubieńcy: papuga Pippo, kot Kazimierz i jamnik Wąchacz wiedzą o tym doskonale. Dzieciaki dbają o swych podopiecznych najlepiej, jak potrafią - karmią, kąpią, czeszą, strzygą, mierzą temperaturę, wyprowadzają na Ja, Klara i zwierzaki już od 29,00 zł - od 29,00 zł, porównanie cen w 1 sklepach.

Przeczytaj opis książki "Ja, Klara i zwierzaki" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Ja, Klara i zwierzaki". Klara i jej brat kochają zwierzęta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI