Eko w wielkim mieście, czyli kilka kroków do szczęśliwego życia

Eko w wielkim mieście, czyli kilka kroków do szczęśliwego życia - Ewa Kozioł | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Kozioł
WYMIAR
6,82 MB
NAZWA PLIKU
Eko w wielkim mieście, czyli kilka kroków do szczęśliwego życia.pdf
ISBN
9041226822946

OPIS

„MAŁE ZMIANY = WIELKIE KORZYŚCIJeszcze kilka lat temu żyłam zamknięta w czterech ścianach w swoim mieszkaniu w jednym z wielkich miast Europy. Podobnie jak wy wolność odzyskiwałam w weekend, wtedy pakowałam walizki i jechałam na łono natury poza miasto – im dalej, tym lepiej. Ciągle mi czegoś brakowało, czułam się osaczona, miałam wrażenie, że wpadłam w ten sławny wyścig szczurów jak śliwka w kompot. A gdzie w tym wszystkim czas na życie?Natura i prostota – to było moje lekarstwo. Powrót do życia nie musi oznaczać przeprowadzki na wieś. Weźcie tę książkę do domu i poznajcie wyjątkową drogę, która kiedyś pomogła mi odnaleźć samą siebie i poczuć wolność. Dajcie mi szansę, a zobaczycie, że ekologia to nie tylko segregowanie śmieci, lecz także życie w harmonii ze sobą i światem. Pozwólcie mi pokazać wam, jakie to wszystko proste.

Informacja o cookies. Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach ... Towar z kategorii OUTLET.

w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Książka „Eko w wielkim mieście, czyli kilka kroków do szczęśliwego życia" - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Burda. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2018 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI