Z miłości do wełny. Wzory prosto z Oslo

Z miłości do wełny. Wzory prosto z Oslo - Camilla Dingsoyr | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Camilla Dingsoyr
WYMIAR
3,6 MB
NAZWA PLIKU
Z miłości do wełny. Wzory prosto z Oslo.pdf
ISBN
7975141816704

OPIS

Miękka wełna, grube druty, nieformalny styl z odrobiną fantazji inspirowany skandynawską modą miejską oraz postaciami filmowymi i serialowymi – oto najlepsza charakterystyka ubrań tworzonych w Lokal Oslo. W tej książce znajdziesz proste i szybkie w wykonaniu wzory cudownie miękkich swetrów, długich, otulających kardiganów, modnych dzianin męskich, zawadiackich czapek, rozmaitych ubranek dla dzieci oraz innych mniej typowych części garderoby. Wykonane z najwyższej jakości wełen, co sprawia, że nie tylko ładnie się prezentują, ale też są wygodne i trwałe.Lokal to niewielka autorska pracownia w dzielnicy OsloGrunerlokka, prowadzona przez projektantkę Camillę Dingsoyr.Książka polecana przez lokalsów z Oslo.

Książka Z miłości do wełny Wzory prosto z Oslo wysyłka ... "Z miłości do wełny. Wzory prosto z Oslo" - napisana została przez Camillę Dingsøyr, projektantkę, która prowadzi autorską pracownię Lokal Oslo w dzielnicy Oslo - Grunerløkka.

Zajrzyj do środka, czytaj recenzje innych czytelników, pozwól nam polecić Ci podobne tytuły z naszej ponad 21-milionowej kolekcji. Z miłości do wełny. Wzory prosto z Oslo (Camilla Dingsyr).

POWIĄZANE KSIĄŻKI