Warszawa. Moja stolica

Warszawa. Moja stolica - Anna Paczuska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Paczuska
WYMIAR
11,35 MB
NAZWA PLIKU
Warszawa. Moja stolica.pdf
ISBN
8053774088374

OPIS

Warszawa to wspaniałe miasto, a widziana okiem dziecka jest jeszcze bardziej fascynująca!„Moja Warszawa” to pięknie ilustrowana książka, która udowodni, że w Warszawie nie można się nudzić. Nasza stolica to miejsce pełne magicznych miejsc, a każde z nich opowiada wyjątkową historię o mieście i jego mieszkańcach. Informacje i ciekawostki zostały dobrane tak, aby zainteresować najmłodsze dzieci i wzbudzić w nich pasję odkrywania Warszawy.Przewodnikami po Warszawie jest dwoje dzieci – Maks i Emilka – które oprowadzą czytelników po najpiękniejszych parkach, pokażą wspaniałe budynki i pomniki, zabiorą na spacer po Starym Mieście. Z Maksem i Emilką można się także wybrać na przejażdżkę metrem, rejs statkiem po Wiśle, wjechać na najwyższe piętro Pałacu Kultury i Nauki, aby podziwiać piękny widok na nowoczesne wieżowce, zwiedzić Teatr Wielki i odbyć wiele innych fascynujących wypraw!

Słuchajcie uważnie, na końcu będą pytania! Warszawa, miasto stołeczne Warszawa (m.st. Warszawa) - stolica Polski i województwa mazowieckiego, największe miasto w kraju, położone w jego centralnej części, na Nizinie Środkowomazowieckiej, na Mazowszu, nad Wisłą..

Warszawie - naszej stolicy Polski. Poznajcie jej najważniejsze zabytki - Starówkę, Pałac Kul... Opis: Warszawa Moja stolica - Paczuska Anna "Moja Warszawa" to pięknie ilustrowana książka, która udowodni, że w Warszawie nie można się nudzić.

POWIĄZANE KSIĄŻKI