Vademecum jeszcze lepszego menedżera

Vademecum jeszcze lepszego menedżera - Michael Armstrong | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Armstrong
WYMIAR
5,85 MB
NAZWA PLIKU
Vademecum jeszcze lepszego menedżera.pdf
ISBN
5054280995140

OPIS

Nieoceniony podręcznik zarówno dla osób już sprawujących funkcje kierownicze, jak i dla przyszłych menedżerów.We współczesnym, dynamicznie zmieniającym się świecie na barkach menedżerów spoczywa ogromny ciężar obowiązków. Vademecum jeszcze lepszego menedżera jest zbiorem praktycznych porad zarówno dla osób już pełniących funkcje kierownicze, jak i tych, którym dopiero marzy się awans. To doskonały przewodnik, z którego dowiesz się m.in., jak:- organizować pracę zespołów i delegować zadania,- radzić sobie z trudnymi ludźmi i w sytuacjach konfliktowych,- sporządzać budżety i plany biznesowe oraz przedstawiać je szefom tak, by zyskać ich akceptację,- kierować sobą i własnym rozwojem.Oprócz cennych wskazówek Vademecum zawiera również studia przypadków zaczerpniętych z codziennego życia menedżerów, które są bogatym źródłem praktycznych informacji.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Vademecum jeszcze lepszego menedżera jest podręcznikiem dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności i kompetencje menedżerskie.

Vademecum jeszcze lepszego menedżera jest zbiorem praktycznych porad zarówno dla osób już pełniących funkcje kierownicze, jak i tych, którym dopiero ... "Vademecum jeszcze lepszego menedżera" to obowiązkowa pozycja dla osób, które zajmują kierownicze stanowiska oraz dla tych, którzy chcą podnosić swoje kompetencje i zdobywać nowe doświadczenia. Dzięki tej lekturze, nasze umiejętności kierowania zespołem znacznie się poprawią, a efektywność naszej pracy wzrośnie. Vademecum jeszcze lepszego menedżera jest zbiorem praktycznych porad zarówno dla osób już pełniących funkcje kierownicze, jak i tych, którym dopiero marzy się awans.

POWIĄZANE KSIĄŻKI