Opuszczone miasto. Trylogia Ostatni policjant. Tom 2

Opuszczone miasto. Trylogia Ostatni policjant. Tom 2 - Ben H. Winters | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ben H. Winters
WYMIAR
4,53 MB
NAZWA PLIKU
Opuszczone miasto. Trylogia Ostatni policjant. Tom 2.pdf
ISBN
9729936229216

OPIS

"Opuszczone miasto" to drugi tom trylogii kryminalnej "Ostatni policjant" opisującej świat tuż przed zagładą. Ziemi pozostało zaledwie 77 dni do zderzenia z asteroidą. Kurczą się zapasy żywności, mnożą włamania i morderstwa. Naciągacze oferują ocalenie.Życie byłego detektywa Henry’ego Palace'a toczy się w pozbawionym sensu tempie, aż do chwili, gdy dawna znajoma prosi go o pomoc w odnalezieniu zaginionego męża. Czy w świecie, w którym ludzie codziennie popełniają samobójstwo, giną z rąk młodocianych band lub znikają, by spełnić marzenia, poszukiwanie zaginionego trzydziestolatka ma sens?Miasteczko Concord ponownie staje się miejscem niebezpiecznego śledztwa. Efekty dochodzenia zaskakują nie tylko ambitnego detektywa.

Kurczą się zapasy żywności, mnożą włamania i morderstwa. Naciągacze oferują ocalenie. Sprawdź niskie ceny i kup Ostatni policjant Tom 2 Opuszczone miasto w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! OPUSZCZONE MIASTO OSTATNI POLICJANT TOM 2 jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Opuszczone miasto o wiele mniej niż Ostatni policjant obrazuje zobojętnienie czy marazm społeczny.

Kurczą się zapasy żywności, mnożą włamania i morderstwa. Naciągacze oferują ocalenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI