Kolorowa edukacja. Ptaki świata

Kolorowa edukacja. Ptaki świata - Michał Kryciński | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Kryciński
WYMIAR
9,31 MB
NAZWA PLIKU
Kolorowa edukacja. Ptaki świata.pdf
ISBN
3096570733222

OPIS

Ta książeczka prezentuje najbardziej niezwykłe ptaki ze wszystkich kontynentów. Z ciekawych opowiastek twój mały odkrywca przyrody dowie się między innymi, który ptak ma niebieskie nogi, a który wąsy jak mors. Kolorowe naklejki podpowiedzą mu zaś, jakie kredki przygotować, by pokolorować każdego ptaka w barwach natury.KOLOROWA EDUKACJA to seria kolorowanek, dzięki której twoje dziecko·rozbudzi swoją wrażliwość artystyczną,·dowie się wiele o Polsce i o świecie,·rozwinie spostrzegawczość i koncentrację,·zdobędzie umiejętność samodzielnej pracy,·będzie się świetnie bawić,·a może nawet... zaprosi cię do wspólnego odkrywania kolorowego świata!

Ptaki świata - Ta książeczka prezentuje najbardziej niezwykłe ptaki ze wszystkich kontynentów. Z ciekawych opowiastek twój mały odkrywca przyrody dowie się między innymi, który ptak ma niebieskie nogi, a który wąsy jak mors.

Wysyłka w 2 dni Sprawdź czasy i koszty wysyłki ... Ptaki Świata Kolorowa Edukacja - Opracowanie Zbiorowe już od 8,30 zł - od 8,30 zł, porównanie cen w 23 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Ptaki świata kolorowa edukacja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI