Fiszki. Konwersacje angielskie

Fiszki. Konwersacje angielskie - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,26 MB
NAZWA PLIKU
Fiszki. Konwersacje angielskie.pdf
ISBN
2328785950354

OPIS

Tytuł powstał z myślą o osobach, które - mimo że uczą się języka angielskiego już od jakiegoś czasu - wciąż boją się mówić w tym języku. Dzięki 700 starannie dobranym słowom i zwrotom każdy będzie w stanie przełamać barierę i zacząć mówić płynnie i spontanicznie zarówno podczas rozmów towarzyskich, jak i spotkań biznesowych. Pozbądź się kompleksów, nabierz pewności siebie!Hasła zaprezentowano na 300 trwałych kartonikach, które zaprojektowano ze szczególną dbałością o prostotę i przejrzystość.

Dzięki 700 starannie dobranym słowom i zwrotom każdy będzie w stanie przełamać barierę i zacząć mówić płynnie i sponta POBIERZ PEŁNĄ WERSJĘ MP3: https://goo.gl/hWdxvK ZOBACZ INNE FISZKI: https://goo.gl/15t7Yc Tytuł "Konwersacje" w wersji audio powstał z myślą o osobach, które - mimo że uczą się ... FISZKI audio - język angielski - Konwersacje. Poziom: A2-B2, intermediate (średnio-zaawansowany) Tytuł powstał z myślą o osobach, które mimo, że uczą się języka angielskiego już od jakiegoś czasu, wciąż boją się mówić w tym języku. Księgarnia internetowa EDGARD jezykiobce.pl oferuje książki, fiszki, programy, kursy do nauki ponad 30 języków obcych: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski… FISZKI audio - język angielski - Konwersacje.

Fiszki - Konwersacje (Patrycja Wojsyk). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > W ramach serii KONWERSACJE ukazały się FISZKI do nauki 5 języków na poziomie A2-B2: Konwersacje angielskie Konwersacje niemieckie Konwersacje włoskie Konwersacje hiszpańskie Konwersacje francuskie… Przeczytaj więcej Tytuł powstał z myślą o osobach, które - mimo że uczą się języka angielskiego już od jakiegoś czasu - wciąż boją się mówić w tym języku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI