Chciejosztuczki. Książka zakazana przez Chciejokorp

Chciejosztuczki. Książka zakazana przez Chciejokorp - Adam Studziński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Studziński
WYMIAR
10,59 MB
NAZWA PLIKU
Chciejosztuczki. Książka zakazana przez Chciejokorp.pdf
ISBN
8428994648170

OPIS

Mania uwielbia zabawki. A najbardziej plastikowe kucyki, na których punkcie ma małego bzika. Małego? To za mało powiedziane! Wszystko zmieni się jednak, kiedy w opakowaniu po nowym koniku znajdzie coś jeszcze…Uwaga! Ku zgrozie szefa Chciejokorpu, książka ta demaskuje najczęstsze sztuczki marketingowe stosowane w sklepach!Fałszywe promocje, ceny zakończone na „99”, gratisy, reklamy, zbieractwo… Niech Twoje dziecko nie da się nabrać na manipulacje podstępnych chciejognomów!

Chciejosztuczki Książka zakazana przez Chciejokorp - Studziński Adam - „Chciejosztuczki. Książka zakazana przez Chciejokorp" - „Wiewiórczy [email protected]ątek" Średnia ocena książek autora.

Książka zakazana przez Chciejokorp. Dowiedz się, jaka jest cena audiobooka i opinie na jego temat. Książka zakazana przez Chciejokorp - RECENZJE.

POWIĄZANE KSIĄŻKI