Wszystko oprócz prawdy

Wszystko oprócz prawdy - Gillian McAllister | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gillian McAllister
WYMIAR
10,23 MB
NAZWA PLIKU
Wszystko oprócz prawdy.pdf
ISBN
3252111187731

OPIS

Czy zdarza ci się sprawdzać telefon partnera? Czy masz do tego prawo? I czy jesteś przygotowana na to, co tam znajdziesz?Wszystko zaczęło się od wiadomości. Do której Rachel nawet nie chciała zajrzeć. Kocha Jacka. Spodziewa się jego dziecka. Ufa mu bezgranicznie. Ale co się stało, to się nie odstanie. Rachel nie cofnie czasu i nie uwolni się od myśli, które nie dają jej spokoju po tym, co przeczytała. Dlaczego Jack kłamie na temat swojej przeszłości? Co właściwie ukrywa? I czy Rachel ma prawo za wszelką cenę dociekać prawdy, zwłaszcza że sama nie gra w otwarte karty?Pełna zwrotów akcji, nie sposób się oderwać."Hello"Doskonałość. Intrygująca i wciągająca. Wspaniały debiut.Clare Mackintosh, autorka międzynarodowego bestsellera "Pozwolę Ci odejść"Pięknie napisana powieść w stylu noir, pełna sekretów i kłamstw.Claire Douglas, dziennikarka i pisarkaMcAllister po mistrzowsku buduje napięcie. Porywająca od pierwszej do ostatniej strony."Good Housekeeping"Gillian McAllister - pisze, odkąd sięga pamięcią. Mieszka w Birmingham, gdzie pracuje jako prawniczka. Jej pierwsza powieść "Wszystko oprócz prawdy" znalazła się w pierwszej dziesiątce bestsellerów "Sunday Timesa".

Żyje sobie, pracuje, planuje przyszłość i pewnego dnia zagląda do tabletu swojego chłopaka. Ebook Wszystko oprócz prawdy, Gillian McAllister. EPUB,MOBI.

Szczegóły ... „Wszystko oprócz prawdy" Gillian McAllister opowiada o Rachel, sekretarce prawnika, która jest w związku z Jackiem i spodziewa się jego dziecka. W dawnym życiu była lekarzem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI