Wredny rzeczownik

Wredny rzeczownik - Beata Verheyden | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Verheyden
WYMIAR
5,35 MB
NAZWA PLIKU
Wredny rzeczownik.pdf
ISBN
8775870397857

OPIS

Nie lubisz gramatyki?Uważasz, że robienie ćwiczeń na odmianę części mowy to po prostu strata czasu?Nie masz ochoty na naukę rzeczy, które nie przydadzą się w Twoim życiu?Przeczytaj tę książkę! A wtedy:– pokochasz gramatykę,– ćwiczenia na odmianę części mowy okażą się Twoją nową pasją,– zrozumiesz jak bardzo gramatyka przydaje się w codziennym życiu!

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Nie lubisz gramatyki? Uważasz, że robienie ćwiczeń na odmianę części mowy to po prostu strata czasu? Nie masz ochoty na naukę rzeczy, które nie przydadzą się w Twoim życiu? Przeczytaj tę książkę! A wtedy:pokochasz gramatykę,ćwiczenia na odmianę części mowy okażą się Twoją nową pasją, zrozumiesz jak bardzo gramatyka przydaje się w codziennym życiu! Nie lubisz gramatyki? Uważasz, że robienie ćwiczeń na odmianę części mowy to po prostu strata czasu? Nie masz ochoty na naukę rzeczy, które nie przydadzą się w Twoim życiu? Przeczytaj tę książkę! A wtedy: pokochasz ... Opis: Wredny rzeczownik - Verheyden Beata.

Czytelnik śledząc opowieść, bez wysiłku uczy się najważniejszych cech tej części mowy, a co najciekawsze- odkrywa, że gramatyka może ... Wredny rzeczownik (Beata Verheyden). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka „Wredny rzeczownik" - oprawa miękka - Wydawnictwo Dygresje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI