Więcej niż my. Seria Więcej. Tom 1

Więcej niż my. Seria Więcej. Tom 1 - Jay McLean | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jay McLean
WYMIAR
5,38 MB
NAZWA PLIKU
Więcej niż my. Seria Więcej. Tom 1.pdf
ISBN
8200656925539

OPIS

Serce, które zostało złamane i szansa, żeby je poskładać na nowoKiedy Mikayla żegnała się z rodzicami przed wymarzonym balem na zakończenie liceum, nie przypuszczała, że ten wieczór zrujnuje jej życie.Bajkowa noc zmieniła się w prawdziwy koszmar. Dziewczyna utraciła wszystkich, których kochała. W zaledwie kilka godzin jej cały świat się zawalił.Świadkiem jej nieszczęścia był nowo poznany chłopak, Jake. To właśnie on i jego rodzina okazali jej wsparcie, którego tak potrzebowała.Czy w pustym sercu Mikayli znajdzie się miejsce na miłość?Czy w jej sercu jest miejsce na WIĘCEJ?

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

Więcej niż my udostępniona będzie 15 października 2018 (data premiery w Polsce). Kliknij w wybraną flagę, żeby wyświetlić datę z innego regionu.Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto". Więcej niż my - opis wydawcy: Serce, które zostało złamane, i szansa, żeby je poskładać na nowo Kiedy Mikayla żegnała się z rodzicami przed wymarzonym balem na zakończenie liceum, nie przypuszczała, że ten wieczór zrujnuje jej życie. Zobacz koniecznie romanse Więcej niż my.

POWIĄZANE KSIĄŻKI