Fizyka przyszłości. Nauka do 2100 roku

Fizyka przyszłości. Nauka do 2100 roku - Michio Kaku | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michio Kaku
WYMIAR
9,84 MB
NAZWA PLIKU
Fizyka przyszłości. Nauka do 2100 roku.pdf
ISBN
9340322983617

OPIS

Hipotetyczna podróż przez następne stulecie naukowych innowacji i odkryć.Tematem poprzednich książek Michio Kaku były rewolucyjne idee w fizyce teoretycznej, które otwierały przed uczonymi nowe drogi do rozumienia Wszechświata. W „Fizyce przyszłości” autor zastanawia się, w jaki sposób ostatnie odkrycia mogą pomóc wcielić w życie najbardziej niesamowite pomysły fantastyki naukowej.Najnowsza książka Michio Kaku nieco przypomina „Wizje”, których tematem były przewidywania dotyczące rozwoju nauki w nadchodzących dekadach; jak się okazało, przewidywania te okazały się bardzo trafne. „Fizyka przyszłości” sięga jednak o wiele dalej, rozważając technologie, które mogą stać się realne w ciągu najbliższych stu lat. To, w jaki sposób wykorzystamy wyzwania i szanse w XXI wieku, zdeterminuje dalsze losy ludzkości.Michio Kaku – profesor fizyki teoretycznej w City University of New York, współtwórca strunowej teorii pola. Wybitny popularyzator nauki, autor światowych bestsellerów, między innymi „Fizyki rzeczy niemożliwych”, „Wizji”, „Wszechświatów równoległych” i „Hiperprzestrzeni”, która została uznana za najlepszą książkę popularnonaukową roku przez „New York Timesa” i „Washington Post”.

W „Fizyce przyszłości" autor zastanawia się, w ... Informacje o Fizyka przyszłości. Nauka do 2100 roku - Michio Ka - 3615984252 w archiwum Allegro.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Fizyka przyszłości. Nauka do 2100 roku Literatura popularnonaukowa już od 29,75 zł - od 29,75 zł, porównanie cen w 17 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI