Antologia umysłu

Antologia umysłu - Tommi Musturi | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tommi Musturi
WYMIAR
5,88 MB
NAZWA PLIKU
Antologia umysłu.pdf
ISBN
8213158960058

OPIS

Antologia umysłu to zbiór 37 krótkich komiksów, które Tommi Musturi tworzył w ostatnich 20 latach. Zbór pokazuje różnorodność graficzną i narracyjną prac autora. Musturi testuje różne style i sposoby opowiadania historii, by pokazać różnorodne przesłanie i zaskakujące pomysły. Na końcu antologii znajduje się odautorski esej o stylu jako narzędziu w sztuce komiksu.

Musturi testuje różne style i sposoby opowiadania historii, by pokazać różnorodne przesłanie i zaskakujące pomysły. Antologia umysłu to zbiór 37 krótkich komiksów, które Tommi Musturi tworzył w ostatnich 20 latach. Zbiór pokazuje różnorodność graficzną i narracyjną prac autora.

Na końcu antologii znajduje się odautorski esej o stylu jako narzędziu w sztuce komiksu ... Antologia Umysłu: Im dłużej człowiek 'siedzi w komiksie", tym w mniej znane dotychczas rewiry udaje mu się zapuszczać. Po tym, jak posmakowałem trochę... Antologia umysłu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI