Przeklęty seans

Przeklęty seans - Jonathan Skariton | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jonathan Skariton
WYMIAR
12,92 MB
NAZWA PLIKU
Przeklęty seans.pdf
ISBN
5182787445805

OPIS

Alex Whitman współpracuje z kolekcjonerami filmowych artefaktów. Jego stały klient zleca mu odnaleźć oryginalne taśmy Augustina Sekulera, pioniera kinematografii. 16 września 1890 roku Augustin Sekuler wsiadł w Dijon do pociągu jadącego do Paryża. Miał udać się na publiczny pokaz swojego pierwszego filmu Séance Infernale, jednak Sekuler nigdy w Paryżu się nie pojawił, jego ciała nie odnaleziono. Alex Whitman wyrusza w podróż, która niespodziewanie splecie się z aktualnym śledztwem w sprawie brutalnych morderstw. Wielowątkowość, dogłębność i szereg przedstawionych faktów sprawiają, że powieść Jonathana Skaritona Przeklęty seans jest niezwykle ciekawą i oryginalną pozycją.

Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Przeklęty seans - Jonathan Skariton - to tytuł dostępny na Inverso.pl.

16 września 1890 roku Augustin Sekuler wsiadł w Dijon do pociągu jadącego do Paryża. Sprawdź niskie ceny i kup Przeklęty seans w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Informacje o Przeklęty seans - 7847920702 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-02-12 - cena 32,46 zł Alex Whitman współpracuje z kolekcjonerami filmowych artefaktów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI