Jaki znak twój? Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości

Jaki znak twój? Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości - Michał Rusinek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Rusinek
WYMIAR
12,29 MB
NAZWA PLIKU
Jaki znak twój? Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości.pdf
ISBN
9397976622474

OPIS

Niech żyje niepodległość!O polskości, ojczyźnie, wolności każdy może mówić własnym głosem.A co gdybyśmy zadali sobie dobrze znane pytania i spróbowali odpowiedzieć na nie na nowo? „Kto ty jesteś?”, „Jaki znak twój?” - od ponad 100 lat słyszeliśmy wciąż te same odpowiedzi. Książka Michała i Joanny Rusinków wywraca do góry nogami dawny kanon małego patrioty i sprawia, że wielkie słowa stają się bliskie i zrozumiałe.Dziecięce wierszyki łatwo zapadają w pamięć. Łatwiej je też cytować niż Konstytucję, a często zawierają te same prawdy, tylko zapisane w inny sposób.(prof. Ewa Łętowska)

Autor pięknym, ale prostym dla przedszkolaka językiem mówi w imieniu dziecka kim ono jest - "Jestem, jak widzicie, malcem. Jaki znak twój? Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości. Ilustracje: Joanna Rusinek.

Dzięki jednej z nauczycielek nauczania początkowego, która organizowała konkurs recytatorski o tematyce patriotycznej poznałam książkę Michała Rusinka "Jaki znak Twój? Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości". A co gdybyśmy zadali sobie dobrze znane pytania i spróbowali odpowiedzieć na nie na nowo? „Kto ty jesteś?", „Jaki znak twój?" - od ponad 100 lat słyszeliśmy wciąż te same ... Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości Znak emotikon Wysyłka w 24h 21 ,71 zł Z wysyłką od 28,70 zł Niech żyje niepodległość! O polskości, ojczyźnie, wolności każdy może mówić własnym głosem. A co gdybyśmy zadali sobie dobrze znane pytania i spróbowali odpowiedzieć na nie na nowo? „Kto ty jesteś?", „Jaki znak twój?" - od ponad 100 lat słyszeliśmy wciąż te same odpowiedzi. Jaki znak twój? Michał Rusinek, Jaki znak twój?Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości, ilustr.Joanna Rusinek, Znak emotikon, Kraków 2018.

POWIĄZANE KSIĄŻKI