Dziewczyna, która zginie pierwsza

Dziewczyna, która zginie pierwsza - Victoria Jenkins | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Victoria Jenkins
WYMIAR
8,29 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna, która zginie pierwsza.pdf
ISBN
8281795218153

OPIS

Keira North wypada z okna podczas studenckiej imprezy i ginie na miejscu. Wypadek? Początkowo tak to wygląda, ale policjantki Alex King i Chloe Lane podejrzewają, że to morderstwo.Przesłuchują troje przyjaciół-współlokatorów Keiry i odkrywają, że każde z nich ma coś do ukrycia. I ktoś jest gotów zabić, by zachować tajemnice. Morderca osacza grupę przyjaciół, którzy kolejno zdają sobie sprawę, że teraz ich życie jest w niebezpieczeństwie. Alex i Chloe zmagają się z własnymi problemami, lecz rozpoczynają wyścig z czasem, zagłębiając się w splątaną sieć kłamstw, zazdrości i gniewu.

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Komentarze dotyczące oferty: Dodaj komentarz. Dziewczyna która zginie pierwsza Nasza cena: 20,97zł Cena detaliczna: 39,80z ł Oszczędzasz: 47.3%.

Jej wymiary to 245x98. Oprawa jest miękka. Kup teraz na Allegro.pl za 29,55 zł - DZIEWCZYNA, KTÓRA ZGINIE PIERWSZA z miasta Warszawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI