Ciemność. Trylogia Hulda. Tom 1

Ciemność. Trylogia Hulda. Tom 1 - Ragnar Jónasson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ragnar Jónasson
WYMIAR
6,40 MB
NAZWA PLIKU
Ciemność. Trylogia Hulda. Tom 1.pdf
ISBN
6999965107536

OPIS

Na brzeg odległego fiordu morze wyrzuciło ciało młodej Rosjanki.Przyjechała do Islandii szukać bezpieczeństwa, a znalazła grób w wodzie.Pobieżne dochodzenie ustaliło, że to samobójstwo…Komisarz Hulda Hermannsdóttir z policji w Reykjaviku zostaje niespodziewanie wysłana na wcześniejszą emeryturę. Może przeprowadzić jeszcze ostatnie śledztwo w nierozwiązanej sprawie, którą sama wybierze. Hulda wybiera sprawę młodej Rosjanki. Ma powody podejrzewać, że dziewczyna nie odebrała sobie życia…Szybko przekonuje się, że nie może ufać nikomu. Policja usiłuje wyhamować śledztwo. Hulda ma tylko kilka dni, żeby rozwiązać ponurą tajemnicę - bez względu na to, ile zasad będzie musiała złamać. Nawet za cenę popełnienia straszliwego błędu. I śmiertelnego ryzyka...

Autor: Ragnar Jónasson; Kategorie: Książki / kryminał i sensacja / krymina ... Ciemność. Trylogia Hulda.

Książka uznana przez „The Sunday Times" za znakomitą powieść kryminalną. Finalistka nagrody Islandzka Powieść Roku. Nowa trylogia islandzkiego mistrza kryminału - autora "Milczenia lodu", który już pierwszą powieścią wszedł do światowej czołówki i zajął 1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI