Sekret długowiecznych Chińczyków. 7 sposobów na dłuższe i zdrowsze życie

Sekret długowiecznych Chińczyków. 7 sposobów na dłuższe i zdrowsze życie - Dr John D. Day | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dr John D. Day
WYMIAR
10,66 MB
NAZWA PLIKU
Sekret długowiecznych Chińczyków. 7 sposobów na dłuższe i zdrowsze życie.pdf
ISBN
1994368370559

OPIS

Naukowcy z całego świata próbowali go odkryć, a on został poznany już dawno i tylko czekał aż ktoś z niego skorzysta. Bo jak inaczej określić chińską Wioskę Długowieczności, o której wiedzieli wszyscy, ale nikt nie kwapił się, by sprawdzić, jaki jest jej sposób na długie i zdrowe życie. Na szczęście autor tej książki zdecydował się to uczynić. Oto, co odkrył… Poznaj siedem reguł długowieczności. Dzięki nim będziesz jeszcze zdrowszy, bystrzejszy, bardziej zmotywowany, produktywny i wolny od dolegliwości zdrowotnych. Zapanujesz nad umysłem i odnajdziesz własny rytm. Zaczniesz żyć w zgodzie z otoczeniem i podporządkujesz swoje działania konkretnemu celowi. A wszystko to okrasisz dawką zdrowego ruchu. Długowieczność to Twój wybór!

Jej wymiary to ... Kup teraz na Allegro.pl za 37,98 zł - Sekret długowiecznych Chińczyków. 7 sposobów na...

Oprawa miękka: Pierwsze wydanie: 2018-08-16. ISBN: 978-83-658-4669-3: EAN: 9788365846693: Liczba stron: 336: Format: 145x205mm: Cena ... Sekret długowiecznych Chińczyków : 7 sposobów na dłuższe i zdrowsze życie Authors : Day, John D Day, Jane Ann LaPlante, Matthew D Subject : Aktywność fizyczna Długowieczność Higiena psychiczna Odżywianie Osoby w wieku starszym Styl życia Chiny Rozwój osobisty Publication Year : 2018 Publisher : Białystok : Wydawnictwo Vital ISBN ... Sekret długowiecznych Chińczyków.

POWIĄZANE KSIĄŻKI