React Native. Tworzenie aplikacji mobilnych w języku JavaScript (wydanie 2)

React Native. Tworzenie aplikacji mobilnych w języku JavaScript (wydanie 2) - Bonnie Eisenman | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bonnie Eisenman
WYMIAR
12,52 MB
NAZWA PLIKU
React Native. Tworzenie aplikacji mobilnych w języku JavaScript (wydanie 2).pdf
ISBN
1426817259457

OPIS

React Native to framework JavaScript służący do budowania interfejsów użytkownika. Został utworzony i jest udostępniany przez Facebooka na licencji open source i od samego początku zyskał uznanie programistów. React Native pozwala bowiem na proste tworzenie w pełni funkcjonalnych aplikacji mobilnych natywnie renderowanych na iOS i Androida. Umożliwia też bezproblemowe korzystanie z zasobów platform mobilnych, takich jak kamera, lokalizacja czy pamięć lokalna.To doskonała książka dla każdego, kto już wstępnie zapoznał się z biblioteką React i chce pisać natywne aplikacje na iOS i Androida. Po przypomnieniu zasad działania React Native i przedstawieniu szeregu wskazówek dotyczących konfiguracji środowiska opisano tu kolejne etapy tworzenia w pełni funkcjonalnej aplikacji mobilnej. W książce znalazło się mnóstwo przykładowych bloków kodu i instrukcji krok po kroku, dzięki czemu szybko można się nauczyć tworzenia i nadawania stylów interfejsom graficznym, korzystania z komponentów mobilnych, a także debugowania i wdrażania aplikacji mobilnych. Omówiono również sposoby rozszerzania możliwości React Native: używanie zewnętrznych bibliotek, a nawet tworzenie własnych bibliotek w językach Java i Objective-C.W tej książce omówiono:Tworzenie interfejsów dla komponentów natywnych w React NativeOpracowywanie własnych aplikacji i komponentów React NativeInterfejsy API oraz moduły tworzone przez społeczność użytkowników ReactKomponenty przeznaczone na daną platformę w aplikacjach wieloplatformowychZarządzanie stanami w dużej aplikacji za pomocą biblioteki ReduxReact Native: oto narzędzie do budowy kapitalnych aplikacji mobilnych!Bonnie Eisenman - inżynier oprogramowania. Obecnie pracuje dla Twittera, a wcześniej zdobywała doświadczenie w Codecademy, Fog Creek Software i Google. Zabiera głos na konferencjach, wygłaszając referaty o różnej tematyce: począwszy od ReactJS, poprzez programowanie instrumentów muzycznych, a na Arduino skończywszy.

Od uczestników szkolenia wymagana jest znajomość podstaw języka JavaScript (omawianych na szkoleniu Tworzenie aplikacji internetowych w JavaScript) oraz języka HTML. Wykorzystywać zaawansowane rozwiązania w języku JavaScript. React Native to framework JavaScript służący do budowania interfejsów użytkownika.

Tworzenie aplikacji mobilnych w jezyku JavaScript, wydanie II. She is the author of Learning React Native, a book on building native mobile applications with Javascript.

POWIĄZANE KSIĄŻKI