Moja siostra

Moja siostra - Michelle Adams | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michelle Adams
WYMIAR
12,6 MB
NAZWA PLIKU
Moja siostra.pdf
ISBN
9877831791702

OPIS

Nazywam się Irini. Rodzice mnie oddali.Nazywam się Elle. Rodzice mnie zatrzymali.Przez całe życie Irini myślała, że została oddana, bo rodzice jej nie chcieli. Co jeśli prawda jest znacznie gorsza?Dwie siostry.Dwa różne losy.Rodzina połączona przez wstrząsającą tajemnicę.Michelle Adams urodziła się w Anglii, obecnie mieszka na Cyprze, gdzie pracuje jako naukowiec. W wieku zaledwie dziewięciu lat przeczytała jedną z powieści Stephena Kinga i natychmiast się od nich uzależniła. Moja siostra to jej debiut literacki.Wspaniała, wciągająca i ekscytująca książka – w dodatku oryginalnie i pięknie napisana. Zachwyca!Gillian McAllister, autorka Everything but the truth

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Bus/moja siostra puścił ofiarę. Obficie krwawiąc, dowlókł się powoli do ganku, gdzie stał chwilę na drżących łapach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI