Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały? Tom 1: Dinozaury i potwory mórz i jezior

Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały? Tom 1: Dinozaury i potwory mórz i jezior - Dr Karl Shuker | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dr Karl Shuker
WYMIAR
6,26 MB
NAZWA PLIKU
Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały? Tom 1: Dinozaury i potwory mórz i jezior.pdf
ISBN
2277921710329

OPIS

Czy morskie monstra i potwory z jezior - słynne na cały świat jak Nessie i mniej znane, jak Morgawr, Ogopogo czy budzący grozę bezimienny stwór z syberyjskiego jeziora Chajyr - są wielkimi żółwiami, fokami, wydrami, gigantycznymi skorupiakami? Może to pradawne zauropsydy, które przetrwały w mrocznych wodach, tak jak na lądzie przeżył aż do dziś afrykański kasai rex, australijski tęczowy wąż czy drapieżne neodinozaury z Beskidów? A może współczesne nam dinozaury i pływające potwory po prostu… nie mogą istnieć?Doktor Shuker ze swadą i pasją usiłuje dociec, czy legendarni mieszkańcy wód i dinozaury ocalały z wielkiego wymierania. I odkryć prawdę, która czasem leży bardzo głęboko.

Przeczytaj recenzję Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały? Tom 1. Dinozaury i potwory mórz i jezior.

Rebsamena - składa się na najobszerniejsze kompendium wiedzy o tajemniczych zwierzętach, którym kiedykolwiek przypisywano prehistoryczny rodowód ... Ebook Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały? Tom 1. Dinozaury i potwory mórz i jezior, dr Karl Shuker.

POWIĄZANE KSIĄŻKI