Adam i Ewa. Książeczka z kolorowankami

Adam i Ewa. Książeczka z kolorowankami - Piotr Krzyżewski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Krzyżewski
WYMIAR
3,95 MB
NAZWA PLIKU
Adam i Ewa. Książeczka z kolorowankami.pdf
ISBN
4146132247717

OPIS

Historia stworzenia należy do najbardziej optymistycznych w Biblii – pokazuje nam Boga uszczęśliwionego światem.Co takiego skusiło ludzi, że Boga porzucili?Spróbujcie wraz z dzieckiem przyjrzeć się tamtym wydarzeniom. Odłóżcie na chwilę waszą wiedzę o grzechu pierworodnym. Niech przemówi tajemnica kochającego Boga i... nieufnego człowieka. Pokażcie dziecku, jak dobry jest Bóg.Seria POSTACI BIBLIJNE to pomoc dla rodziców i katechetów. Obejmuje historię konkretnej osoby – lub osób – ze Starego Testamentu (napisaną zrozumiałym dla dzieci językiem), barwne ilustracje, kolorowanki, wyjaśnienia, pytania i modlitwy.

Co takiego skusiło ludzi, że Boga porzucili? Spróbujcie wraz z dzieckiem przyjrzeć się tamtym wydarzeniom. Odłóżcie na chwilę waszą wiedzę o Adam i Ewa.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Adam i Ewa • Stary testament • pliki użytkownika Kolorowanki_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Adam i Ewa książeczka (14).bmp, Adam i Ewa książeczka (13).jpg Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb. Adam i Ewa - Kolorowanki dla dzieci 24 listopada 2020.

POWIĄZANE KSIĄŻKI