Wściekły kucharz

Wściekły kucharz - Anthony Warner | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anthony Warner
WYMIAR
7,96 MB
NAZWA PLIKU
Wściekły kucharz.pdf
ISBN
5800205575249

OPIS

Koniec z dyktatem komosy i kaszy! Dzięki książce Angry Chef nie dasz się już nabrać na żadną żywieniową modę i zaczniesz jeść normalnie.Angry Chef to popularnonaukowe opracowanie największych mód jedzeniowych napisane w wyjątkowo złośliwy sposób. Autor rozprawia się w nim m.in. z olejem kokosowym, dietą paleo czy superfoodsami. W swoich sądach opiera się na badaniach naukowych i swoim biochemicznym wykształceniu. W książce nie oszczędza nikogo. Szydzi z modnych blogerów, kucharzy celebrytów i nas samych, którzy dajemy sobie naiwnie wmówić, że pijąc zielone koktajle, trafimy do nieba. Nie trafimy. Za to damy zarobić tym, którzy za modami stoją.

Zwłaszcza, że większość tak modnych teorii jest wyssana z palca i pozbawiona jakichkolwiek podstaw naukowych. Z pseudonaukowymi bredniami walczy Wściekły kucharz, czyli Anthony Warner, który obnaża całą prawdę o zdrowym jedzeniu i modnych ... Wściekły kucharzKoniec z dyktatem komosy i kaszy! Dzięki książce Wściekły kucharz nie dasz się już nabrać na żadną żywieniową modę i zaczniesz jeść normalnie.Wściekły kucharz to popularnonaukowe opracowanie największych mód jedzeniowych napisane w wyjątkowo złośliwy sposób. Koniec z dyktatem komosy i kaszy! Dzięki książce Angry Chef nie dasz się już nabrać na żadną żywieniową modę i zaczniesz jeść normalnie.Angry Chef to popularnonaukowe Cała misja polega na 'eskorcie' Stephane który jest wściekły że go okradziono.

Angry Chef to popularnonaukowe opracowanie największych mód jedzeniowych napisane w wyjątkowo złośliwy sposób. Wściekły kucharz - gównoprawdy w naszym życiu. Książka Anthony'ego Warnera pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI