Za kulisami Bollywood

Za kulisami Bollywood - Natalia Janoszek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalia Janoszek
WYMIAR
6,98 MB
NAZWA PLIKU
Za kulisami Bollywood.pdf
ISBN
9407847521015

OPIS

Zajrzyj za kulisy Bollywood i wyrusz w podróż po Indiach, jakich nie znajdziesz w przewodnikach i filmach.Natalia Janoszek, polska aktorka w Bollywood, dostała swój bilet do Indii i szansę na spełnienie Bollywood dream. Dziś zna Bollywood od podszewki i zdradza nam tajniki największego przemysłu filmowego na świecie, gdzie rocznie produkuje się już ponad tysiąc filmów. Jej praca to przygoda pełna zaskakujących momentów, zabawnych sytuacji i niebezpiecznych zwrotów akcji.Jak wygląda plan filmowy i co na nim robią tłumy ludzi? Ile jest wytwórni w Indiach i w ilu językach kręci się filmy? Jak cenzuruje się historie miłosne i jak mają się one do rzeczywistości? Dlaczego gwiazdy filmowe budują w swych domach własne świątynie i godzą się na aranżowane małżeństwa? I co tak naprawdę robi Polka w tym wielkim, niedostępnym i magicznym Bollywood?Natalia Janoszek opowiada o tym niezwykłym egzotycznym świecie. Dzięki tej książce dowiesz się więcej o Indiach — kraju pełnym sprzeczności i niezwykłych obyczajów. Poznaj historię wyjątkowej dziewczyny, która miała odwagę walczyć o swoje marzenia i dziś gra główne role w filmach Bollywood.Czy wiesz...• Kiedy nie należy zakładać czerwonej bransoletki i białego sari?• Dlaczego Hindusom nie podobają się blondynki?• Dlaczego pary nie całują się na ulicy, a mężczyźni chodzą za rękę?• Dlaczego kobieta nie może kupować alkoholu?• Gdzie mieści się 90% indyjskiego złota?• Dlaczego mężczyźni przebierają się za kobiety?Nie tylko dla fanów Shah Rukh Khana i Czasem słońce, czasem deszcz!

Natalia Janoszek, polska aktorka w Bollywood, dostała swój bilet do Indii i szansę na spełnienie Bollywood dream.Dziś zna Bollywood od podszewki i zdradza nam tajniki największego przemysłu filmowego na świecie, gdzie rocznie produkuje się już ponad tysiąc filmów. Zajrzyj za kulisy Bollywood i wyrusz w podróż po Indiach, jakich nie znajdziesz w przewodnikach i filmach. Natalia Janoszek, polska aktorka w Bollywood, dostała swój bilet do Indii i szansę na spełnienie Bollywood dream.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Zajrzyj za kulisy Bollywood i wyrusz w podróż po Indiach, jakich nie znajdziesz w przewodnikach i filmach. Natalia Janoszek, jedyna polska aktorka w Bollywood, dostała swój bilet do Indii i szansę na spełnienie Bollywood dream.

POWIĄZANE KSIĄŻKI