Lecznicze grzyby

Lecznicze grzyby - Tero Isokauppila | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tero Isokauppila
WYMIAR
3,56 MB
NAZWA PLIKU
Lecznicze grzyby.pdf
ISBN
4987000367342

OPIS

Czy grzyby mogą leczyć i odmładzać?Oczywiście! Azjaci wiedzą o tym od latLecznicze grzyby adaptogenne przeżywają właśnie swoje pięć minut i z powodzeniem detronizują wszystkie modne superfoods w rywalizacji o tytuł najzdrowszych naturalnych suplementów. Przywracają młodzieńczy blask skóry, przyspieszają regenerację po wysiłku, poprawiają pracę mózgu, utrzymują poziom hormonów w ryzach, a także skutecznie regulują poziom cukru we krwi.Dzięki książce Tero Isokauppila, światowego autorytetu w dziedzinie leczniczych grzybów:- odkryjesz rodzaje i właściwości grzybów leczniczych (od reishi, poprzez shiitake i chaga);- dowiesz się, jak opóźnić proces starzenia się skóry, wzmocnić odporność i cofnąć swój wiek metaboliczny;- poznasz 50 przepisów na nieskomplikowane napoje, przekąski, dania obiadowe i słodycze z wykorzystaniem azjatyckich grzybów.Poznaj sekret japońskiej diety długowieczności - grzyby, które są lepsze od znanych superfoods!

miażdżycy, choroby wrzodowej i reumatoidalnego zapalenia stawów. Grzyby lecznicze Jest 11 produktów. Widok: Siatka; Lista; Sortuj wg.

dobrze znany żeń-szeń czy coraz popularniejsze w Polsce kannabinoidy. Organizmy o takim działaniu (czyli rośliny i grzyby) zawierają związki ułatwiające adaptację organizmu do niekorzystnych warunków, najczęściej chronicznego stresu , ułatwiając powrót do wewnętrznej ... Najcenniejsze grzyby lecznicze: shiitake (Lentinula edodes), reishi (Ganoderma lucidum),kawaratake (Trametes versicolor),suehirotake (Schizophyllum commune),yamabushi (Hericium erinaceus),maitake (Grifola frondosa).Spośród wymieniowych tylko shiitake nie występuje w warunkach naturalnych w Polsce, natomiast pozostałe grzyby pojawiające się w naszych lasach. Boczniaki to nietypowe grzyby - w przeciwieństwie do leśnych, które są raczej pozbawione wartości odżywczych, boczniaki uważane są za grzyby o właściwościach leczniczych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI