Fala

Fala - Lisa Glass | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lisa Glass
WYMIAR
5,8 MB
NAZWA PLIKU
Fala.pdf
ISBN
4548878759485

OPIS

Zakończenie historii wielkiego romansu! Siedemnastoletnia Iris wraca do swojego rodzinnego miasta pozostawiając na Hawajach obiecującą karierę surfingową. Teraz dziewczyna cieszy się, że może wrócić do swojego dawnego życia – przyjaciół i rodziny. A dzięki temu, że surfowanie przestało być obowiązkiem, znowu zaczyna sprawiać jej przyjemność. Iris jednak szybko zdaje sobie sprawę z tego, że nic nie będzie aż tak proste jak jej się wydaje. Niestety letnie romanse mają to do siebie, że trwają tylko sezon, a pierwsza miłość zostaje w pamięci do końca życia.

Ofertą marki FALA wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom w tej dziedzinie. Czekam na fale jak blok Setki ton, by nas zabrało Wciągnie wnet pod wodę prąd Chwyć mą dłoń, zniknijmy z radarów GUZIOR feat. Oskar83 - FALA Tekst piosenki.

Długo wyczekiwana przez fanów płyta ,, Po słabo zaplanowanym napadzie na rzeźnię Fala wymyka się spod kontroli, a między Leą i Tristanem dochodzi do rozłamu, który dzieli całą grupę. 5.

POWIĄZANE KSIĄŻKI