Wszystko pod kontrolą. Gra w pracę i biznes zwany życiem

Wszystko pod kontrolą. Gra w pracę i biznes zwany życiem - David Allen | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Allen
WYMIAR
6,42 MB
NAZWA PLIKU
Wszystko pod kontrolą. Gra w pracę i biznes zwany życiem.pdf
ISBN
3832641787299

OPIS

Wszystko pod kontrolą. Gra w pracę i biznes zwany życiemAby być efektywnym i uzyskać upragnione rezultaty, musisz działać. Sednem jest dokonywanie właściwych wyborów i ich skuteczna realizacja. Znanych jest wiele technik zarządzania czasem i poprawy produktywności, ale nie dają one podstawowego zrozumienia ani efektywnego modelu dynamiki tego procesu jako całości. Istnieje jednak spójna metoda, całościowa, a jednocześnie możliwa do zastosowania w dowolnym aspekcie życia i w dowolnej chwili. Obojętnie, czy jesteś prezesem korporacji, matką trójki dzieci, czy studentem kilku kierunków - możesz uniknąć niepotrzebnego stresu i niepowodzeń. Wystarczy zrozumieć, że trzeba szybko wprowadzić zmiany i zastosować GTD - metodę, dzięki której miliony ludzi odzyskało kontrolę nad swoim życiem i odniosło sukces.Metoda Getting Things Done okazała się skuteczną odpowiedzią na potrzeby rzeszy zestresowanych i przemęczonych menedżerów różnego stopnia. Po latach David Allen, twórca tej metody, odkrył, że jest ona nie tylko systemem osobistej produktywności. GTD ma znacznie szersze zastosowanie - zapewni Ci kontrolę nad wszystkimi aspektami codzienności i z łatwością umieścisz je w obrębie własnych celów i dążeń.Poprzednia książka poświęcona Getting Things Done była zestawem narzędzi. Ta z kolei jest mapą pozwalającą zorientować się, na jakim etapie życia obecnie się znajdujesz i jak dotrzeć tam, gdzie chcesz się znaleźć.W tej książce:modele GTD i podstawy mentalneodzyskiwanie kontrolipraca z Horyzontami Skupienia Uwagipanowanie nad celami, zadaniami i zobowiązaniamizarządzanie trudnymi sprawami i finalizowanie ichGTD: oto metoda, która działa!

Gra w pracę i biznes zwany życiem David Allen 4 ocen ... Istnieje jednak spójna metoda, całościowa, a jednocześnie możliwa do zastosowania w dowolnym aspekcie życia i w dowolnej chwili.

Gra w pracę i biznes zwany życiem Aby być efektywnym i uzyskać upragnione rezultaty, musisz działać. Sednem jest dokonywanie właściwych wyborów i ich skuteczna realizacja. Opis: Wszystko pod kontrolą - Allen David.

POWIĄZANE KSIĄŻKI