Raz mnie widzisz

Raz mnie widzisz - Michael Bierut | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Bierut
WYMIAR
10,68 MB
NAZWA PLIKU
Raz mnie widzisz.pdf
ISBN
4331493909530

OPIS

Żyjemy w świecie zalewanym półprawdami, często pięknie opakowanymi. Intensywny namysł nad formami, jakie przyjmują idee, jest zatem być może najważniejszym rodzajem refleksji.Któż mógłby być lepszym przewodnikiem po świecie współczesnego projektowania graficznego, dizajnu i reklamy, jeśli nie jeden z najważniejszych współczesnych projektantów, były przewodniczący AIGA (American Institute of Graphic Arts), partner w największej na świecie niezależnej agencji projektowej Pentagram i uczeń legendarnego Massima Vignellego? Bierut z dowcipem, energią i niespożytą dociekliwością w ponad pięćdziesięciu barwnych esejach przygląda się projektowaniu graficznemu, które w ciągu ostatnich dekad ze specjalistycznej dziedziny przeobraziło się w fenomen, o którym każdy ma swoje zdanie (kiedy ostatnio krytykowaliście zmianę jakiegoś logo?).Od opowieści o pierwowzorach postaci serialu Mad Men, przez fascynującą relację z pracy przy kampanii prezydenckiej Hillary Clinton, po nauki, jakie na temat projektowania autor wyciągnął z serialu Rodzina Soprano – głos Bieruta jest zaskakujący, błyskotliwy, wnikliwy.Jeśli projekt jest dobry, to czy klienci natychmiast się na nim nie poznają? – spytałem. Mój szef długo przyglądał mi się w milczeniu. Potem łagodnie i z niemałym współczuciem poklepał mnie po ramieniu: biedny mały. (fragment)

Intensywny namysł nad formami, jakie przyjmują idee, jest zatem być może najważniejszym rodzajem refleksji. Któż mógłby być lepszym przewodnikiem po świecie współczesnego projektowan. Raz mnie widzisz, raz nie widzisz (opr.

Tytuł: Raz mnie widzisz raz nie widzisz Autor: Michael Bierut Wydawnictwo: Karakter ISBN: 9788365271860 Tytuł oryginału: Now You See It and Other Essays on Design Rok wydania: 2018 Ilość stron: 256 Format: 152 mm × 228 mm Oprawa: miękka ze skrzydełkami Waga: 0.588 kg Zobacz koniecznie Projektowanie. Wzornictwo Raz mnie widzisz, raz nie widzisz w cenie 44.10 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI