Docker. Programowanie aplikacji dla zaawansowanych

Docker. Programowanie aplikacji dla zaawansowanych - Scott Gallagher | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Scott Gallagher
WYMIAR
6,62 MB
NAZWA PLIKU
Docker. Programowanie aplikacji dla zaawansowanych.pdf
ISBN
2837336092476

OPIS

Od czasu swojej premiery w 2013 r. Docker cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Liczba deweloperów korzystających z tej platformy rośnie lawinowo. Docker zmienił sposób projektowania i wdrażania aplikacji, włączając w to również aplikacje sieciowe. Ma duże możliwości i łączy w sobie prostotę wdrażania aplikacji z prostotą administrowania. Pozwala na rozwiązywanie problemów, z którymi borykają się zespoły programistów i administratorów wdrażających nowe systemy. Jednym słowem, jest to niezwykle użyteczne narzędzie i warto maksymalnie wykorzystać jego potencjał!Niniejsza książka jest praktycznym podręcznikiem, dzięki któremu szybko zaczniesz efektywnie korzystać z Dockera. Prędko też zauważysz zupełnie nowe możliwości pracy nad oprogramowaniem. Zapoznasz się z podstawowymi koncepcjami związanymi z Dockerem i z takimi zagadnieniami, jak budowanie, zarządzanie i przechowywanie obrazów. Dowiesz się, kiedy i w jaki sposób warto rozszerzyć Dockera i jak zintegrować go z różnymi platformami i narzędziami. Nauczysz się pracować z kontenerami za pomocą narzędzi Docker Machine, Docker Swarm i Docker Compose. Zapoznasz się również z problematyką bezpieczeństwa tworzonych systemów.W tej książce między innymi:• zwięzłe podstawy Dockera oraz zasady pracy z obrazami i kontenerami Dockera• przechowywanie i dystrybucja obrazów• praca z narzędziami Portainer i Rancher oraz z usługą Docker Cloud• zabezpieczanie platformy i zarządzanie przepływem zadań• ulepszanie aplikacji działającej w kontenerze DockeraDocker: od teraz aplikacja działa zawsze i wszędzie!

Zobacz inne Informatyka, najtańsze i Kup teraz na Allegro.pl za 49,90 zł - Docker. Programowanie aplikacji dla zaawansowanych z miasta Bielsko-Biała.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Docker, Programowanie aplikacji dla zaawansowanych - opis produktu: Od czasu swojej premiery w 2013 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI