Uważaj na mnie

Uważaj na mnie - Abbi Glines | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Abbi Glines
WYMIAR
9,8 MB
NAZWA PLIKU
Uważaj na mnie.pdf
ISBN
8516459454335

OPIS

Urodzony buntownik...UZALEŻNIENIE TO DRUGIE IMIĘ KRITA CORBINA, a kobiety są jego największą obsesją. Ale takie jest życie wokalisty zespołu. Może mieć każdą dziewczynę, jaką tylko zechce – zawsze i wszędzie.Blythe Denton jest przyzwyczajona do samotności. Wychowujący ją pastor nigdy jej nie akceptował, a surowa macocha wciąż przypominała, że nie zasługuje na miłość. Dlatego, gdy tylko nadarza się okazja, Blythe wyprowadza się do własnego mieszkania.Ma pecha, bo sąsiad z góry, Krit, zwykle całymi nocami imprezuje. Kiedy ich drogi się przecinają, Krit uświadamia sobie, że nie potrafi oprzeć się urokowi niedoświadczonej i bardzo seksownej dziewczyny. Starając się ją zdobyć, odkrywa swój, najsilniejszy jak dotąd, nałóg.Czy miłość okaże się ważniejsza niż życie w świetle reflektorów?

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Uważaj na mnie to kolejny świetny tom mojej ulubionej serii od Abbi Glines. Myślę, że autorka na prawdę się postarała kreując tą historię, a to zaowocowało czymś na prawdę cudownym.

Uważaj na ten paczkomat. Może ukraść twoją paczkę! Kinga Czernichowska 18 lutego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI