Kandydat - w imię zasad

Kandydat - w imię zasad - Michał Łowicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Łowicz
WYMIAR
8,9 MB
NAZWA PLIKU
Kandydat - w imię zasad.pdf
ISBN
1572107433578

OPIS

Młody mężczyzna chce wstąpić do policji, żeby wyjaśnić tajemniczą śmierć swojego ojca. Przewyższa on zdolnościami i kwalifikacjami innych chętnych, ale jego kandydatura zostaje odrzucona. Przyczyny są niejasne. Wiadomo tylko, że kilka osób z establishmentu wiąże kompromitująca tajemnica sprzed lat. Fabuła w plastyczny sposób odsłania też tajniki „podskórnego” życia policji.

W imię zasad" to pierwsza część serii powieści o hermetycznym policyjnym świecie widzianym z perspektywy... Kup teraz na Allegro.pl za 18,99 zł - KANDYDAT W IMIĘ ZASAD z miasta Warszawa. Stan: nowy.

Fabuła w plastyczny sposób odsłania też tajniki „podskórnego" życia... Sprawdź niskie ceny i kup KANDYDAT W IMIĘ ZASAD w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Młody mężczyzna chce wstąpić do policji, żeby wyjaśnić tajemniczą śmierć swojego ojca. Przewyższa on zdolnościami i kwalifikacjami innych chętnych, ale jego kandydatura zostaje odrzucona.

POWIĄZANE KSIĄŻKI