Ale patent! Księga niewiarygodnych wynalazków

Ale patent! Księga niewiarygodnych wynalazków - Małgorzata Mycielska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Mycielska
WYMIAR
9,17 MB
NAZWA PLIKU
Ale patent! Księga niewiarygodnych wynalazków.pdf
ISBN
5292662752973

OPIS

Są rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się filozofom. Ale nie ma takich, o których nie śniło się wynalazcom.Kiedy na przełomie XV i XVI wieku Leonardo da Vinci wymyślił czołg, samochód, helikopter, lotnię, spadochron, łódź podwodną, windę i teleskop, pewnie uznano go za marzyciela. Albo nawet wariata. Dziś mówi się, że to geniusz, który wyprzedził swoją epokę...Ta książka to pobudzający wyobraźnię przegląd dawnych i współczesnych wynalazków. Zwariowanych, wyprzedzających swój czas, zabawnych, nieudanych czy wręcz niemożliwych. Ale zawsze – świadczących o ludzkiej fantazji. Znajdziecie tu osobisty zachmurzacz, latający rower, bąbelkowy telegraf, lodową płytę gramofonową i wiele innych niewiarygodnych pomysłów.

Opinie, recenzje książek i oceny czytelników, wirtualna biblioteczka i rekomendacje książek. Tysiące opinii, dobrych książek i nowości wydawniczych czeka na Ciebie! Ale patent! Księga niewiarygodnych wynalazków - Wydawnictwo Dwie Siostry lipca 13, 2016 Ale patent! jest zbiorem niesamowitych a nawet zwariowanych wynalazków, które przez stulecia zadziwiały, inspirowały a nie rzadko też wzbudzały strach.

Zwariowany przegląd dawnych i współczesnych wynalazków. Nowatorskich, przełomowych, zabawnych, nieudanych czy wręcz niemożliwych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI