Wojownik

Wojownik - Karol Bielecki | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karol Bielecki
WYMIAR
8,2 MB
NAZWA PLIKU
Wojownik.pdf
ISBN
2068741122756

OPIS

„Wojownik” to wspomnienia Karola Bieleckiego – jednego z najwybitniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zawodników w historii polskiej piłki ręcznej. To inspirująca i motywująca opowieść o człowieku, który przez ponad dwadzieścia lat uprawiał sport na najwyższym światowym poziomie i mimo przeciwności losu nigdy nie dawał za wygraną. Kiedy w 2010 roku w trakcie meczu z Chorwacją stracił oko, wszystkim wydawało się, że to koniec jego pięknej kariery. Na przekór wszystkim i wszystkiemu wrócił jednak do gry i jeszcze przez kilka lat był podporą reprezentacji Polski oraz swojego klubu. Ma w dorobku medale Mistrzostw Świata oraz tytuł króla strzelców IO w Rio de Janeiro.

Nagroda za ten quest to: ITEM#919553110.classic Podróże Wojownika to po prostu moje życie, nigdy nie potrafiłem usiedzieć w jednym miejscu i od paru lat zwiedzam świat i trenuje sztuki walki. Podróże Wojownika.

36 książek fantastyka, fantasy ... 78.9k Followers, 1,927 Following, 674 Posts - See Instagram photos and videos from Podróże Wojownika Piotr Pająk (@podroze_wojownika_youtube) Figurka wojownik na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Wojownicy - seria utworów fantastycznych (powieści i komiksów) autorstwa Kate Cary, Cherith Baldry, Vicky Holmes oraz Tui T.

POWIĄZANE KSIĄŻKI