Wierność jest trudna. Cykl Miłość i inne szaleństwa. Tom 2

Wierność jest trudna. Cykl Miłość i inne szaleństwa. Tom 2 - Agata Przybyłek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Przybyłek
WYMIAR
3,48 MB
NAZWA PLIKU
Wierność jest trudna. Cykl Miłość i inne szaleństwa. Tom 2.pdf
ISBN
5371307731926

OPIS

Autorka bestsellera "Ja chyba zwariuję!" powraca zrównie zwariowaną i zaskakującą komedią pełną rodzinnych nieporozumień!Eliza przygotowuje się do ślubu, a całej rodzinie udziela się podniosła atmosfera. Lecz niespodziewanie w życiu dziewczyny pojawi się niepokorny Szczepan, który grzecznej i ułożonej Elizie zawróci w głowie. Czy przyszła panna młoda pozostanie wierna narzeczonemu, czy ulegnie urokowi przystojnego motocyklisty?Szczepana nie zraża wiadomość o zbliżającym się ślubie. Ale co zrobi, gdy okaże się, że randkuje nie z jedną kobietą, a z dwiema?!Jak to mówią, cicha woda brzegi rwie… Przekonaj się, do czego mogą być zdolne siostry bliźniaczki, którym przyszło rywalizować o mężczyznę!Agata Przybyłek lekko i z humorem opowie Wam o tym, że wierność nie zawsze jest łatwa. Uśmiech nie schodzi z ust podczas lektury, to gwarantowane!

Tom 2 autorstwa Przybyłek Agata , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 32,99 zł . Przeczytaj recenzję Wierność jest trudna.

/ Kto by się spodziewał? / Miłość i inne nieszczęś 📚 Poznaj "Wierność jest trudna" autorstwa Agata Przybyłek. Przeczytaj opis książki "Wierność jest trudna" a także poznaj jej ocenę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI