Trzynasty księżyc. Seria Żniwiarz. Tom 3

Trzynasty księżyc. Seria Żniwiarz. Tom 3 - Paulina Hendel | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Hendel
WYMIAR
7,87 MB
NAZWA PLIKU
Trzynasty księżyc. Seria Żniwiarz. Tom 3.pdf
ISBN
4072306230976

OPIS

Uważaj! Nieumarli wracają. Ludziom i żniwiarzom zagraża jeszcze niebezpieczniejszy wróg, a Pierwszy zmienił zasady gry. Magda, Feliks i Mateusz stają przed nowymi wyzwaniami, groźniejszymi demonami i dylematem większym niż wszystkie razem do tej pory wzięte. Trzynasta pełnia jest coraz bliżej. Bestsellerowa seria „Żniwiarz” nie pozwoli Ci zaznać spokoju!

Z czego osobiście bardzo się cieszę, ponieważ z książki na książkę kunszt pisarski Hendel jest coraz lepszy, a przygody Magdy, Feliksa oraz Pierwszego wciągają jeszcze bardziej. Seria autorstwa Pauliny Hendel, ma to do siebie, że z każdym kolejnym tomem, podoba mi się jeszcze bardziej. Pierwsza część jest bardziej statyczna, miałam wrażenie, że nie dzieje się nic ciekawego i byłam skłonna zakończyć moją przygodę ze żniwiarzami, jednak zakończenie sprawiło, że musiałam sięgnąć po kolejny tom. Książka Trzynasty księżyc Żniwiarz Tom 3 - Hendel Paulina Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Żniwiarz Tom 3 Trzynasty księżyc.

Magda, Feliks i Mateusz stają przed Żniwiarz Tom 3 Trzynasty księżyc. 21, 75 z ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI