Kołysanka

Kołysanka - Elżbieta Wardęszkiewicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Wardęszkiewicz
WYMIAR
6,56 MB
NAZWA PLIKU
Kołysanka.pdf
ISBN
7343875330707

OPIS

Pasjonująca opowieść o blaskach i cieniach rodzinnego życiaMelania i Marcin są w wieku, gdy dobrane małżeństwo może smakować uroki codzienności, nie rezygnując jeszcze z aktywności zawodowej i planów na przyszłość. Ona, wciąż czynna jako lekarz świadomy swej misji, znajduje czas na dalekie podróże, prowadzi otwarty dom i bogate życie towarzyskie. On natomiast, obdarzony anarchicznym temperamentem, wciąż ma skłonność do sprowadzania na siebie rozmaitych kłopotów. Choć różnią się od siebie niemal pod każdym względem, starają się być dla siebie jak najlepszym wsparciem i doceniać bogactwo uczuć, jakimi darzą siebie nawzajem. Tymczasem oboje będą musieli ponownie stanąć do egzaminu z rodzicielstwa. Czy ich skomplikowane relacje z dziećmi ulegną poprawie, gdy na świecie pojawi się wnuczka Melanii?

Królu mój, Ty śpij, Ty śpij a ja Kołysanka - polski film fabularny (czarna komedia) w reżyserii Juliusza Machulskiego z 2010 roku.. Zdjęcia do filmu powstawały od 11 sierpnia do 25 września 2009.Plenery: Konstancin (posterunek policji), Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku.

Łączy w sobie aspekt psychologiczno-kulturowy, słowo i muzykę. Kołysanka - wampiry z Mazur. Przez kilkadziesiąt lat swojej twórczości Juliusz Machulski przyzwyczaił polskiego widza do lekkich i pełnych humoru komedii, w których reżyser bawi się powszechnie znanymi konwencjami i gatunkami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI