Zakochane w psychopatach. Jak się uwolnić od niszczącego związku i odzyskać równowagę

Zakochane w psychopatach. Jak się uwolnić od niszczącego związku i odzyskać równowagę - Sandra L. Brown | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sandra L. Brown
WYMIAR
3,26 MB
NAZWA PLIKU
Zakochane w psychopatach. Jak się uwolnić od niszczącego związku i odzyskać równowagę.pdf
ISBN
4811659854127

OPIS

Badacze z dziedzin związanych z psychologią i psychiatrią szczegółowo opisali różne rodzaje psychopatii. Mnóstwo czasu poświęcono temu, jak nazywać psychopatów, jak dokonywać ich oceny, jak doskonalić techniki diagnozy oraz jak postępować z psychopatami. Niewiele uwagi zwraca się za to na problemy osób, które były partnerami psychopaty, chociaż taka relacja sieje w psychice prawdziwe spustoszenie. W realizowanych obecnie badaniach, a także w literaturze przedmiotu unika się bardzo ważkiego tematu: losów ofiar psychopatów, które rzadko kiedy mogą liczyć na pomoc w powrocie do zdrowia utraconego wskutek bliższych kontaktów z zaburzonymi jednostkami.Tę książkę powinna przeczytać każda osoba, która chce się ustrzec niebezpieczeństw płynących ze związku z psychopatą. Znalazły się w niej najnowsze i najmocniejsze dowody naukowe, które dotyczą różnic w budowie mózgu psychopatów, socjopatów, osób z zaburzeniami borderline oraz z narcystycznymi i antyspołecznymi zaburzeniami osobowości. Zawarte tu informacje na temat wad rozwojowych różnych obszarów mózgu czy też zaburzeń chemii mózgu pozwalają na zrozumienie fizjologicznych podstaw postępowania psychopaty. Bardzo ważnym elementem książki są nowe wiadomości o leczeniu ofiar i o tym, jak można im ułatwić powrót do zdrowia.Najważniejsze zagadnienia:Historie kobiet żyjących z psychopatamiJak zaczynają się związki z psychopatamiRóżnice w budowie i funkcjonowaniu mózgu osób zaburzonych i osób zdrowychSposoby uwodzenia stosowane przez psychopatówHipnoza, trans i sugestywność a niemożność uwolnienia się od psychopatyModele leczenia ofiar psychopatów - partnerek i dzieciOchroń się przed psychopatą!

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. ZAKOCHANE W PSYCHOPATACH JAK SIĘ UWOLNIĆ OD NISZCZĄCEGO ZWIĄZKU I ODZYSKAĆ RÓWNOWAGĘ LETNIA WYPRZEDAŻ DO 80% porównanie cen w 7 sklepach, cena już od 23,21 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę. Zobacz, gdzie kupisz ZAKOCHANE W PSYCHOPATACH JAK SIĘ UWOLNIĆ OD NISZCZĄCEGO ZWIĄZKU I ODZYSKAĆ RÓWNOWAGĘ LETNIA ... Tytuł: Zakochane w psychopatach Podtytuł: Jak się uwolnić od niszczącego związku i odzyskać równowagę Autor: Brown Sandra L Wydawnictwo: Sensus ISBN: 9788328340619 Języki: polski Rok wydania: 2018 Ilość stron: 265 Oprawa: Miękka Badacze z dziedzin związanych z psychologią i psychiatrią szczegółowo opisali różne rodzaje psychopatii.

Jak się uwolnić od niszczącego związku i odzyskać równowagę - Badacze z dziedzin związanych z psychologią i psychiatrią szczegó,łowo opisali ró,żne rodzaje psychopatii. Mnó,stwo czasu poświęcono temu, jak nazywać psychopató,w, jak dokonywać ich oceny, jak doskonalić techniki diagnozy... Zakochane w psychopatach (Uszkodzona okładka) Jak się uwolnić od niszczącego związku i odzyskać równowagę | Brown Sandra L | Sensus.

POWIĄZANE KSIĄŻKI