Obchód

Obchód - Piotr Jan Marczyński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Jan Marczyński
WYMIAR
11,37 MB
NAZWA PLIKU
Obchód.pdf
ISBN
5955890473915

OPIS

Takiej książki jeszcze nie było!Polska medycyna widziana oczami lekarza w czasach trzeciej i czwartej RzeczypospolitejDr n. med. Piotr Jan Marczyński znakomitym piórem opisuje historię kariery lekarza – od lat studiów, stażu, przez pracę na prowincji i w pogotowiu ratunkowym, aż po ordynatora w znanym warszawskim szpitalu.Od marzeń po przeczytaniu Pacjentów Jurgena Thorwalda po rozczarowanie polską służbą zdrowia.Kipiąca humorem, pełna anegdot, ironiczna i autoironiczna powieść stylizowana na autobiografię pokazuje zarówno powszechnie znane, jak i starannieskrywane przed pacjentami absurdy naszej medycyny.A toczy się w rytm piosenek m.in. Lady Punk, Perfectu czy Kuby Sienkiewicza (również dr. n med.). Ale też szantów (bo i o żeglowaniu jest ta opowieść).To nie daleki od rzeczywistości thriller medyczny, lecz historia tocząca się tu i teraz, która pozwoli lepiej zrozumieć polskiego lekarza i rozprawić sięze stygmatyzującymi stereotypami wypalenia zawodowego czy syndromu Boga...

69. obchód (język polski): ·↑ Henryk Gaertner, Gramatyka współczesnego języka polskiego. Część III, 1.

Czy dasz nam szansę, abyśmy mogli dalej tworzyć źródło Twojej sprawdzonej, darmowej wiedzy, z której właśnie chcesz skorzystać? mirnal # 2019-04-03 "Obchód rocznicy odzyskania morza" - cytat ze "Słowa Pomorskiego" 1923 z książki "W cieniu puckich hydroplanów" Gdańsk 2010, str. 69. obchód (język polski): ·↑ Henryk Gaertner, Gramatyka współczesnego języka polskiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI