Niepokorna Nika

Niepokorna Nika - Terri Libenson | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Terri Libenson
WYMIAR
8,85 MB
NAZWA PLIKU
Niepokorna Nika.pdf
ISBN
4932225083734

OPIS

Pamiętacie nieśmiałą Emmie, która czuła się w szkole niewidzialna?Teraz czas na Nikę i Bri, które także dzielnie walczą ze swoimi kompleksami!Jaka jest największa zaleta Niki? Ma ogromne poczucie humoru i uwielbia odgrywać zabawne scenki. Skecze to jej żywioł! A jej największa wada? Za nic nie może się skoncentrować na sumiennym odrabianiu lekcji... Tymczasem Bri to typ prymuski, która skrycie marzy, żeby koledzy i koleżanki zobaczyli w niej coś więcej niż chodzącą encyklopedię. Losy dziewczyn nieoczekiwanie splatają się podczas szkolnego konkursu talentów. Ten dzień każda z nich zapamięta do końca życia!

Tytuł ... Niepokorna Nika (Monika Krauze). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Niepokorna Nika; Opis wydawniczy Autor: Terri Libenson Data wydania: 19.09.2018 Wydawca: Akapit Press ISBN: 978-83-65345-60-8 Liczba Stron: 220 Okładka: oprawa broszurowa Dostępność: W magazynie.

w ebookach. Chcę przeczyta ć Zaloguj się Koszyk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI