Echa i śmierć

Echa i śmierć - J.D. Robb | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
J.D. Robb
WYMIAR
6,45 MB
NAZWA PLIKU
Echa i śmierć.pdf
ISBN
6701914933748

OPIS

Porucznik Eve Dallas z nowojorskiej policji wracała do domu razem ze swoim mężem, miliarderem Roarkiem, kiedy nagle tuż przed ich samochodem wbiegła na ulicę młoda kobieta – oszołomiona, naga, zakrwawiona. Roarke gwałtownie zahamował, a Eve przystąpiła do działania.Daphne Strazza trafiła na ostry dyżur, ale dla jej męża, doktora Anthony’ego Strazzy, za późno na ratunek. Zdolny chirurg-ortopeda leżał martwy w swojej elegancko urządzonej miejskiej rezydencji. Opróżniono wszystkie trzy sejfy w domu. Daphne byłaby cennym świadkiem, ale kobieta doznała głębokiego szoku i jedynie powtarza, że napadł na nią diabeł.W trakcie śledztwa okazuje się, że doktor Strazza był człowiekiem zimnym, władczym i powszechnie nielubianym, ale w tym wypadku dowody nie świadczą, by żona przyczyniła się do śmierci małżonka. Porucznik Eve Dallas i cały jej zespół czeka żmudne przesłuchanie wszystkich gości zaproszonych przez państwa Strazzów na kolację, personelu wypożyczalni mebli i firmy kateringowej, a także współpracowników doktora Strazzy, by znaleźć odpowiedź na kilka istotnych pytań:Jak wygląda diabeł? I gdzie znów się pojawi?Rob jest wirtuozem."Seattle Post-Intelligencer"Trzymający w napięciu thrillery z odpowiednią dozą humoru…Fani gatunku będą zachwyceni."This Week"Unikalna kombinacja thillera i romansu."The Romance Reader"J.D. Robb to pseudonim Nory Roberts, autorki ponad dwustu powieści, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad pięciuset milionów egzemplarzy i regularnie trafiają na listę bestsellerów "New York Timesa".

В ролях: Мадс Миккельсен, Томас Бо Ларсен, Маунус Миллан и др. Язык: RU. Śmierć (łac.

Najlepsze komentarze Najnowsze komentarze. Czy młodej Rogowskiej grozi śmierć? Już nie na pewno nie Chyba śmierć rozkłada mnie Nic nie przełknę mam dreszcze Kurwa mać ile jeszcze? [śmʹi ̯erʹć], zjawiska fonetyczne: zmięk.•. i → j.

POWIĄZANE KSIĄŻKI