Czego nie powiedziałam

Czego nie powiedziałam - Małgorzata Garkowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Garkowska
WYMIAR
8,55 MB
NAZWA PLIKU
Czego nie powiedziałam.pdf
ISBN
8457004261651

OPIS

W imię miłościJak grom z jasnego nieba. Tak wyglądało pierwsze spotkanie Emilii i Roberta. Ona, niepewna siebie młoda kobieta, i on, przebojowy mężczyzna, zaradny i zdecydowany. Wydaje się, że do pełni szczęścia niczego im nie brakuje. Albo prawie niczego…Marzenie Roberta rodzi kłamstwo, kłamstwo budzi demony przeszłości. Emilia wraca wspomnieniami do czasów, gdy była nastolatką. Zakochaną nastolatką. Dla miłości gotową zrobić wszystko. Nie wiedziała jednak, jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić…

69 590 osób lubi to. "O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą" nie tylko ujawnia niedociągnięcia i ograniczenia medycyny oficjalnej, ale również podaje szereg alternatywnych... Czego ginekolog ci nie powie.

Nie wiedziałam, że wciągnę się w nią tak że poświecę cenne dla mnie ostatnio godziny snu, aby móc przeczytać i poznać zakończenie tej historii. Wszystko czego wam nie powiedziałam to książka wstrząsająca, ale realna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI