Ameryka w ogniu (książka audio)

Ameryka w ogniu (książka audio) - Omar El Akkad | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Omar El Akkad
WYMIAR
3,23 MB
NAZWA PLIKU
Ameryka w ogniu (książka audio).pdf
ISBN
9954306471382

OPIS

W 2074 roku w Stanach Zjednoczonych wybucha druga wojna secesyjna. W świecie nieznośnego skwaru i wysokiego poziomu mórz, jakie zaistniały wskutek globalnego ocieplenia, kraj ponownie podzielił się na Północ i Południe. Pochodząca z Luizjany sześcioletnia Sarat musi szybko oswoić się z grozą konfliktu i wkrótce staje się narzędziem w rękach jednej ze stron sporu.Ameryka w ogniu to niezwykła kronika ludzkich losów i działań wojennych w niepokojącej wizji przyszłości największego światowego mocarstwa.Czas nagrania: 13 godz. 20 minCzyta: Kamil Pruban

Przekonaj się sam! Audiobook Ameryka w ogniu mp3. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Tanie książki - Twoja księgarnia internetowa.

Ocena ogólna. Ameryka w ogniu - Audiobook - od 7,00 zł, porównanie cen w 13 sklepach. Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. W świecie nieznośnego skwaru i wysokiego poziomu mórz, jakie zaistniały wskutek globalnego ocieplenia, kraj ponownie podzielił się na Północ i Południe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI