Dziewczyna i chłopak, czyli heca na 14 fajerek

Dziewczyna i chłopak, czyli heca na 14 fajerek - Hanna Ożogowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hanna Ożogowska
WYMIAR
5,1 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna i chłopak, czyli heca na 14 fajerek.pdf
ISBN
2479024361732

OPIS

Tosia i Tomek to rodzeństwo, ale każde z nich jest zupełnie inne. Tosia to spokojna, grzeczna dziewczynka, Tomek – zwariowany chłopak, pełen szalonych pomysłów.Na wakacyjny wypoczynek wybierają się w różne miejsca. Los sprawia, że tuż przed wyjazdem w tajemnicy zamieniają się rolami.Tomek zmuszony jest chodzić w sukienkach, a Tosia stara się udawać twardego chłopaka.Jak poradzą sobie w nowych wcieleniach?Czy uda im się zachować sekret?

Videos you watch may be added to the TV's watch history and influence TV ... Sprzedaj / Kup lokalnie. Dziewczyna i chłopak, czyli heca na 14 fajerek - Opis i dane produktu.

Wysyłamy w 24h - to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Info. Shopping.

POWIĄZANE KSIĄŻKI