Bieszczadzkie opowieści Siekierezady 3

Bieszczadzkie opowieści Siekierezady 3 - Rafał Dominik | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rafał Dominik
WYMIAR
7,27 MB
NAZWA PLIKU
Bieszczadzkie opowieści Siekierezady 3.pdf
ISBN
2635019238573

OPIS

Rafał Dominik pisarz łączący w swej twórczości pierwiastki Oty Pavla, Bogumila Hrabala i Charlesa Bukowskiego. W jego opowiadaniach znajdujemy perełki, przez które śmiejemy się szczerym śmiechem i płaczemy rzewnymi łzami, łączą się w nich Absurd i Dramatyzm, Wolność i Destrukcja, a przede wszystkim zaduma nad człowieczym losem... Spowiednik Dziewięciu Wspaniałych, ale też ich następców, którzy na arenie ciśnieńskiego cyrku dzielnie walczyli i walczą z własnym życiem, nadziejami i upadkami...

Wydawnictwo Libra - Rzeszów » Wydawnictwo Libra PL » Bieszczady » Bieszczadzkie opowieści Siekierezady 3. Rafał Dominik pisarz łączący w swej twórczości pierwiastki Oty Pavla, Bogumila Hrabala i Charlesa Bukowskiego.

Siekierezady + najnowsze opowiadania autorstwa Dominik Rafał , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Bieszczadzkie opowieści.

POWIĄZANE KSIĄŻKI