Amelka Kieł i Bal Barbarzyńców

Amelka Kieł i Bal Barbarzyńców - Laura Ellen Anderson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laura Ellen Anderson
WYMIAR
4,53 MB
NAZWA PLIKU
Amelka Kieł i Bal Barbarzyńców.pdf
ISBN
5777034383830

OPIS

Zapraszamy do świata Nokturnii, w którym rządzi ciemność, blask jest przerażający, a jednorożce są bohaterami koszmarów.Poznajcie Amelkę Kieł, małą uroczą wampirkę, która zdecydowanie wolałaby bawić się ze swoją Dyńką, niż tańczyć na Balu Barbarzyńców. Jednak gdy rozpieszczony syn króla porywa jej pieszczocha, dziewczynka musi opracować śmiały plan ratunkowy.Gotycka, trochę straszna i okropnie śmieszna seria o przygodach okrutnie słodkiej Amelki.Nawet wampir chce mieć prawdziwego przyjaciela!Dołącz do Amelki podczas jej pierwszej przygody. Bez obaw, ona nie gryzie!W przygotowaniu kolejne części przygód Amelki i jej upiornych przyjaciół.

- Amelko Kieł! Nie mam nastroju na twoje fochy - odezwała się surowym tonem hrabina Frywolita. Amelka Kieł to kolejna już, po Vampirinie i Isadorze Moon, wampiryczna postać dziewczęca występująca w książkach dla dzieci. Mama Amelki organizuje coroczny Bal Barbarzyńców, na którym ma pojawić się król Nokturnii wraz z synem, księciem Tadżinem. Zapraszamy do świata Nokturnii, w którym rządzi ciemność, blask jest przerażający, a jednorożce są bohaterami koszmarów.

Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo. Wydawca: Wydawnictwo Literackie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI