ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka M. Część 14

ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka M. Część 14 - Dorota Skwark | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Skwark
WYMIAR
5,60 MB
NAZWA PLIKU
ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka M. Część 14.pdf
ISBN
4949996946375

OPIS

Kolekcja ABECADŁO przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W każdej kolejnej książeczce mali czytelnicy mogą rozwiązywać zadania, które nie tylko wprowadzą ich do świata liter, ale i będą kształtować pamięć, uwagę, koncentrację oraz umiejętności manualne. Seria ABECADŁO to świetna zabawa i zachęta do nauki!Do każdej części kolekcji ABECADŁO dołączone będą karty do gry w MEMORY i PIOTRUSIA.

Produkt aktualnie niedostępny ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka A. Część 1 Kolekcja ABECADŁO przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

„ciasteczkach"). ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka D. Część 4 Kolekcja ABECADŁO przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI