ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka D. Część 4

ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka D. Część 4 - Dorota Skwark | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Skwark
WYMIAR
5,58 MB
NAZWA PLIKU
ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka D. Część 4.pdf
ISBN
8781697665851

OPIS

Kolekcja ABECADŁO przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W każdej kolejnej książeczce mali czytelnicy mogą rozwiązywać zadania, które nie tylko wprowadzą ich do świata liter, ale i będą kształtować pamięć, uwagę, koncentrację oraz umiejętności manualne. Seria ABECADŁO to świetna zabawa i zachęta do nauki!Do każdej części kolekcji ABECADŁO dołączone będą karty do gry w MEMORY i PIOTRUSIA.

Część 4 ... Zabawki z papieru 4 Dorota Skwark.

Część 1" Dorota Skwark nie ma jeszcze dodanej recenzji. Informacje o wydawnictwie Jedność Wydawnictwo Jedność - wydawca książek katolickich z zakresu biblistyki, bioetyki, duchowości, filozofii, historii, teologii, hagiografii czyli o świętych i cudach za ich ... Gry edukacyjne dla dzieci, mnóstwo zabawy poprzez naukę oraz wiele radości oferuje kraina kiddoland.

POWIĄZANE KSIĄŻKI