ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka A. Część 1

ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka A. Część 1 - Dorota Skwark | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Skwark
WYMIAR
5,51 MB
NAZWA PLIKU
ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka A. Część 1.pdf
ISBN
7050199128128

OPIS

Kolekcja ABECADŁO przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W każdej kolejnej książeczce mali czytelnicy mogą rozwiązywać zadania, które nie tylko wprowadzą ich do świata liter, ale i będą kształtować pamięć, uwagę, koncentrację oraz umiejętności manualne. Seria ABECADŁO to świetna zabawa i zachęta do nauki!Do każdej części kolekcji ABECADŁO dołączone będą karty do gry w MEMORY i PIOTRUSIA.

W każdej kolejnej książeczce mali czytelnicy mogą rozwiązywać zadania, które nie tylko wprowadzą ich do świata liter, ale i będą kształtować pamięć, uwagę ... Napisz recenzję o produkcie: ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka M. Część 14 Twoja ocena.

Część 1 ; OFERTA HANDLOWA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW. BEZ PRAWA ZWROTU ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka A.

POWIĄZANE KSIĄŻKI